Buhalterinės apskaitos paslaugos


Buhalterinės apskaitos paslaugos yra labai glaudžiai susijusios su informacinėmis technologijomis. Stengiamės stebėti technologinius pokyčius ir diegti naujoves. Nuolatinis tobulėjimas leidžia didinti produktyvumą, užtikrinti aktualią bei tikslią informaciją priimant verslo sprendimus.

Apskaitos ir verslo valdymo sistema

Savo darbe naudojame pažangią apskaitos ir verslo valdymo sistemą, veikiančią debesyje. Klientams suteikiame prisijungimus, kad jie galėtu realiu laiku stebėti savo įmonės duomenis, teikti dokumentus bei atlikti reikalingas operacijas. Mūsų naudojama sistema leidžia integruoti nutolusio apskaitos padalinio paslaugas į įmonėse vykstančius verslo procesus.

Taip pat taikome verslo analitikos įrankius, kurie suteikia galimybę įvairiais pjūviais analizuoti įmonės veiklą, vertinti tendencijas bei gauti kitas verslo įžvalgas. Klientams galime pasiūlyti tiek standartines, tiek pagal individualius poreikius sukurtas ataskaitas lentelių ir grafikų forma. Ataskaitose yra galimybė analizuoti suvestinius duomenis bei juos detalizuoti iki konkrečių operacijų lygmens (angl. drill down funkcija).

Glaudžiai bendradarbiaudami su verslo valdymo sistemos tiekėjais, galime sistemą pritaikyti prie Jūsų verslo poreikių bei integruoti su Jūsų turimomis sistemomis. Standartinės integracijos su populiariomis elektroninėmis parduotuvėmis (Magento, Prestashop. Woocommerce ir kt.) bei elektroniniais kasos aparatais klientams papildomai nieko nekainuoja.

Apskaitos organizavimas

Savo klientus aptarnaujame savo biuruose Vilniuje, Utenoje ir Ukmergėje. Naudodami debesyje veikiančią sistemą galime pasiūlyti savo paslaugas įmonėms, veikiančioms ir kituose miestuose, kuriuose nėra mūsų biurų.

Apskaitos klientus konsultuojame dėl elektroninių dokumentų naudojimo, kuriuos galima pateikti įkeliant į mūsų apskaitos programą internetu. Popierinių dokumentų perdavimą organizuojame kurjerio pagalba, todėl klientams nereikia rūpintis dokumentų pristatymu į buhalteriją.

Patirtis teikiant buhalterinės apskaitos paslaugas

Esame sukaupę didelę patirtį – įmonė šioje srityje dirba nuo 1997 metų. Buhalterinės apskaitos paslaugos teikiamos įvairių sričių ir dydžio įmonėms, todėl įgyta įvairiapusė patirtis, kuria galime pasidalinti ir su Jumis. Taip pat teikiame audito paslaugas, įmonė yra įrašyta į Lietuvos auditorių rūmų tvarkomą audito įmonių sąrašą.

Mūsų darbuotojai nuolat kelia dalyvauja mokymuose, perima audito klientų patirtį bei kitais būdais stengiasi įgyti ir išlaikyti aukščiausią kvalifikaciją apskaitos srityje. Vadovaujantys darbuotojai yra įgiję atestuoto auditoriaus vardą bei ACCA (Association of Certified Chartered Accountants) kvalifikacijas.

Konsultuojame apskaitos paslaugų teikimo klausimais. Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime:

    Buhalterinės apskaitos paslaugos