Apskaitos paslaugos Utenoje veikiančioms įmonėms


Apskaitos paslaugos Utenoje veikiančioms uždarosioms akcinėms bendrovėms bei mažosioms bendrijoms teikiamos mūsų biure, esančiame Basanavičiaus g. 59, LT- 28241 Utena.

Mūsų naudojama pažangi apskaitos programa leidžia ne tik sutvarkyti apskaitos dokumentus mėnesiui pasibaigus, bet ir betarpiškai dalyvauti įmonės procesuose teikiant valdymui reikalingą informaciją. Turėdami šią sistemą galime pasiūlyti įvairios apimties paslaugas, priklausomai nuo kliento poreikių – nuo dokumentų suvedimo iki vyr. buhalterio paslaugų.

Galėdami jungtis prie mūsų sistemos, klientai ne tik realiu laiku gauną reikalingą informaciją, bet gali reikšmingai sumažinti apskaitos paslaugų kainą, atlikdami tam tikrus darbus patys.

Buhalterės Utenoje

Verslo ir apskaitos procesų integravimo pavyzdžiai

Kliento darbuotojai, atsakingi už sąskaitų išrašymą, prisijungę prie mūsų sistemos gali registruoti gaunamus užsakymus, išsiunčiamas prekes bei išrašyti sąskaitas ir jas išsiųsti pirkėjams vieno mygtuko paspaudimu. Tai ne tik leidžia išvengti pakartotinio informacijos įvedimo, bet ir palengvina vadybininkų darbą. Pardavimus atliekantys darbuotojai gali stebėti neapmokėtas pirkėjų skolas bei sekti sandėlio likučius.

Materialiai atsakingi asmenys gali pajamuoti gaunamas prekes prisijungę prie mūsų sistemos. Jie taip pat matys realius prekių likučius ir galės bet kuriuo metu sutikrinti apskaitos ir faktinius duomenis. Prekių pajamavimas gali būti palengvinamas naudojant brūkšninių kodų skaitytuvus.

Už personalą atsakingas asmuo gali registruoti darbuotojų priėmimus, atleidimus, atostogų bei kitus prašymus. Buhalterija automatiškai gauną visą reikalingą informaciją atlyginimams skaičiuoti.

Iš šių pavyzdžių matome, kad mūsų teikiamos apskaitos paslaugos Utenoje gali būti integruotos į įmonės verslo procesus, o tai leidžia ne tik reikšmingai sumažinti buhalterinės apskaitos išlaidas, bet ir gauti didžiausią naudą.

Mūsų taikomi apskaitos modeliai

Apskaitos programos ir verslo valdymo sistemos klausimais bendradarbiaujame su informacinių technologijų įmone UAB “Lobasoft”. IT įmonės specialistai gali pritaikyti apskaitos programą pagal klientų individualius poreikius. Dėl plačių programos galimybių galime rengti ne tik įstatymų numatytas finansines ataskaitas, bet ir valdymui reikalingą informaciją, detalizuotą pagal įmonės padalinius, pelno/sąnaudų centrus, projektus, objektus ir pan. Mes dirbame ne mokesčių inspekcijai, o klientui, todėl siekiame, kad klientas gautų visą įmonės valdymui reikalingą informaciją.

Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas rasite pagrindiniame puslapyje.

Utenos biuro kontaktiniai duomenys

Adresas:  Basanavičiaus g. 59,  Utena 28241 (2 aukštas). 
Telefonas: +370 694 82859 (Justina).

Jeigu domitės mūsų paslaugomis, užpildykite šią formą:

    Apskaitos paslaugos Utenoje